Butikowe hotele 

Współpracuję z wybranymi i sprawdzonymi hotelami design i butik w całym Izraelu. 

Profesjonalni przewodnicy 

Dobry przewodnik jest esencją każdej zorganizowanej podróży. Współpracuję z tymi najlepszymi.

Oryginalne atrakcje

Poza szlakiem typowo turystycznym Izrael i Jordania oferują także niezwykłe atrakcje w plenerze!

Lokalna kuchnia w autentycznym wydaniu

Kuchnia izraelska potrafi zachwycić  - trzeba wiedzieć, gdzie najlepiej smakuje!

Ask and Travel to nowoczesny operator wycieczek w Izraelu i Jordanii. Specjalizujemy się w rozpieszczaniu naszych klientów! Wychodzimy poza schematy tradycyjnych wycieczek. Nasze programy są zawsze pisane w oparciu o konkretne oczekiwania klienta wpasowując się w budżety. Staramy się, aby wycieczka została zrealizowana na 150% wychodząc poza standardowe oczekiwania. 

Izrael i Jordania tworzą niesamowite możliwości zorganizowania zapierających dech w piersiach wycieczek na Ziemi i w powietrzu! Współpracujemy z Centrum Innowacji w Tel Aviv, z Ministerstwem Turystyki Izraela, firmami eventowymi i szkoleniowymi w Izraelu. Nasi klienci wracają z naszych wycieczek nie tylko zachwyceni kulturą i pięknymi zabytkami, ale także indywidualnym podejściem i osobistym zaangażowaniem moim i mojego zespołu. 

Sama przez 4 lata pracowałam w firmie TVN w dziale szkoleń i brałam udział w planowaniu większych i mniejszych wydarzeń rekreacyjnych i szkoleniowych dla pracowników na różnorodnych szczeblach organizacji. 

Wycieczki nadzoruję osobiście, spotykając się z turystami opowiadając o "Izraelu od kuchni". Współpracuję z lokalnymi pilotami w kilku miastach dzięki czemu mogę reagować na ewentualne zmiany. Uwielbiam Izrael i choć mogę o nim gadać godzinami najlepiej wychodzi mi planowanie ciekawych, nowoczesnych programów wycieczek dla klientów indywidualnych i grup. 

Planujesz podróż do Izraela dla swojego klienta lub działu pracowników? Przekonaj się, że Ask and Travel to właściwy adres!