top of page

INAUGURACJA SKLEPU IF, CZYLI ZAPROŚ IZRAEL DO DOMU NA ŚWIĘTA

Zaktualizowano: 17 sie 2020


Wielu z Was pyta mnie czasem o konkretne produkty dostępne w Izraelu. Przywoziłam do Polski dla Was już kremy, hamsy, książki czy inne pamiątki. Podążając tym tropem otworzyłam swój mały sklepik online na uboczu Facebookowych szlaków. Zawitaj w moim butiku i poczuj się jak w Izraelu. Jeśli będziecie zainteresowani będę cyklicznie zmieniać asortyment poszukując, tego co oryginalne i najbardziej związane z Izraelem.

Na przedświąteczną odsłonę wybrałam produkty, które są najlepszą wizytówką w swojej kategorii. Na moim „internetowym shuku” znajdziecie m.in. piękne tematyczne naszyjniki, zdobione 14-sto karatowym złotem, przysmaki z izraelskiej kuchni, czyli prawdziwie wywrotowe połączenie THINY z masłem orzechowym oraz czekoladą oraz kosmetyki firmy RIMON, czyli prawdziwe „granatowe bomby witaminowe” dla skóry. Zapraszam Was również do obejrzenia kategorii związanej z rękodziełem mojej szwagierki Shir, która „po godzinach” spędzonych na pracy i opiece nad trójką roztańczonych dziewczynek produkuje niepowtarzalne rękodzieła w postaci kartek, karteczek, zeszytów, i innych oryginalnych przedmiotów, które każdy chce od razu powiesić na ścianie. Szczególnie polecam

Waszej uwadze tzw. DYPLOM URODZENIA (po angielsku, hebrajsku lub po polsku) zawierający dumne informacje na temat nowo narodzonego dzidziusia. Załączyłam swój dyplom, który otrzymaliśmy dla Adasia jako przykład. Ty możesz zamówić dyplom, który Shir w całości dopasuje do Twojego dziecka, tego, co najbardziej lubi lub korespondujący z motywem wnętrza, w którym będziesz chciał/-a go powiesić.

A teraz promocje, promocyjki, promocunie, czyli izraelska miwca (z hebr. promocja, obniżka):

PROMOCJA NR 1: W sprzedaży przedświątecznej produkty będą wysyłane z Polski, co jest baaaardzo przyjazne dla Twojego portfela:)

PROMOCJA NR 2: Przy zakupie kremu do ciała razem z kremem do twarzy otrzymasz 10% zniżki na obydwa produkty.

PROMOCJA NR 3: Wraz z kremami wysyłam próbki innych kremów z tej samej marki, a wypróbować warto, bo są świetne!

PROMOCJA NR 4: Naszyjniki wysłane zostaną w wersji prezentowej, czyli w sztywnym, lekko błyszczącym pudełeczku ze wstążką. Gotowe do wręczenia komuś bliskiemu lub samej sobie:)

PROMOCJE totalnie łączą się ze sobą i polecają się w różnych kombinacjach.

Masz pomysł na inną promocję napisz;) To w końcu izraelski shuk, a nie jakiś tam zwykły „stam” (z niedosłownym tłumaczeniu z hebr. „od tak”) sklep.

Co wyróżnia się sklep Israel Friendly?

1. Sama testuję i wybieram produkty. Znasz mnie z bloga i vloga Israel Friendly. Nie pokusiłabym się o sprzedaż czegoś, czego musiałabym się wstydzić. W końcu odpowiadam za produkty własną twarzą.

2. W sklepie sezonowo pojawiać się będą wyjątkowe produkty wyszukane przeze mnie na izraelskim rynku, shuku, w osiedlowym sklepie ekologicznym czy w dalekim kibucu na południu. Asortyment będzie się zmieniał co jakiś czas żeby nie było nudno, ale też aby zawsze zaskoczyć Was jakimś nowym odkryciem.

3. Sklep Israel Friendly to miejsce, gdzie możecie także zamówić konkretne produkty z Izraela, a ja z chęcią je dla Ciebie zakupię i wyślę do Polski. W tej kwestii zapraszam do kontaktu poprzez e-mail.

4. To jedno z niewielu miejsc, gdzie sprzedawane są typowo izraelskie produkty, które nie są jeszcze dostępne w Polsce.

Zapraszam do kontaktu!


0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page