top of page

Matka, żona, Polka, nie Żydówka w szczerej rozmowie z Izraelia

Na kanale Agaty na Youtube (Izraealia) można już zobaczyć odcinek. Gadamy sobie o byciu nie Żydówką, Polką, matką w Izraelu. Agata też profesjonalnie wszystko przycięła i akcja jest wartka więc fajnie się ogląda/słucha. Jak przystało na normatywną Izraelkę mam na sobie piżamkę w środku dnia a przynajmniej tak wygląda😂 Agata z czarną gustowną bluzką wykazała się większym rozumem. Dziękuję za fajną rozmowę a przede wszystkim za przestrzeń do zastanowienia się nad odpowiedzią, bo pytania takie, że nie mogłam „strzelać z karabinu” jak zwykle:)

Oczywiście słowo "Gojka" w tytule są dla przyciągnięcia uwagi i Ci, którzy mnie znają to wiedzą, że mam duży dystans do siebie i nie jestem ani czepialska ani obrażalska więc zgodziłam się taki tytuł:) Także nie martwcie się o mnie!1 komentarz

1 則留言


vicky a
vicky a
2022年1月31日

Fajna ta wasza rozmowa była.A że piżamowa bluzeczka? To nic ..ja też lubię się czasem ubrać na wesoło.Zwróciłam uwagę,że była coś śmiesznego na niej,ale skupiłam się na rozmowie Pozdrawiam serdecznie.Anetta(właścicielka ulubionej na zawsze menorki ,kupionej na tej stronie)

按讚
bottom of page