top of page

Promocje na Black Friday w sklepie online

Zaktualizowano: 25 lis 2022


PRZEJDŹ OD RAZU DO PROMOCJI - TUTAJ


W promocji wszystkie łańcuszki w cenie obniżonej od 25-40 szekli za sztukę!Poza tym...

Co warto zamówić na prezent z Izraela?


Perfumy Zielinski & Rozen

W zeszłym roku w czasie okołoświątecznym odkryłam perfumy Zielinski & Rozen za sprawą grupy Wakacje w Izraelu na Facebooku. Pewna dziewczyna bardzo chciała sprowadzić te perfumy do Polski, ponieważ poprzednie się jej skończyły... w pierwszej chwili pomyślałam, że mogłaby sobie znaleźć nowy zapach a nie sprowadzać kurierem perfumy z Izraela "za ciężkie pieniądze". Zrozumiałam jej popłoch, kiedy sama wybrałam się do kultowej perfumerii w Jaffie i "na próbę" kupiłam sobie buteleczkę o zapachu "Czarny pieprz". Dziś, "3 flakony później" nie potrafię sobie wyobrazić, że tych perfum nie mam w domu albo, że przerzucam się chwilowo na inne. I mówi to osoba, która zawsze używała zapachu Chanel Eau Fraiche. Ten co je zna wie, że to są lekkie cyrtusowe perfumy. Czego nie można powiedzieć o zapachu Czarny Pieprz (Black Pepper) od Zielinski & Rozen. W skład tego zapachu wchodzą: Piżmo, Bursztyn, Czarny Pieprz i Neroli. Jest po prostu fantastyczny i nie skłamię mówiąc, że dziesiątki osób kupiło go za moją namową i wszyscy są zadowoleni a wiele osób wraca po kolejne flakony.

Jeśli nie jesteś pewna/y jaki zapach powinnaś, powinieneś spróbować napisz - na pewno doradzę.


Chałwa "Włosy"

Drugim popularnym produktem, który rozpropagowałam skutecznie wśród Was to tzw. chałwa włosy, czyli rozpływająca się w ustach sezamowa rozpusta w postaci wiurków. "Włosy" to może nie najlepsze skojarzenie dotyczące jedzenia, ale one właśnie tak wyglądają i trzeba odróżnić je od każdej innej chałwy. W smaku nie ma sobie równej. Nie każda chałwa tego typu jest jednak tak pyszna! Ja jem tylko jedną. Każda inna, której spróbowałam nie smakuje tak wyśmienicie.


Daktyle:

Prosto i na temat. Wysyłam z Izraela najwyższej jakości daktyle w gatunku zwanym Medjool - duże, mięsiste, zdrowe. Izrael jest ich największym producentem.


Kosmetyki z Morza Martwego

Trzeci bestseller w Waszych świątecznych paczkach to były wszelkie kosmetyki z Morza Martwego. Zarówno te dostępne na mojej stronie jak i inne produkty za specjalne zamówienie.


Inne:

W swojej sklepikowej karierze wysłałam Wam już do Polski chrupki Bamba, izraelską kawę, Thinę, antyki, Judaikę, książki po hebrajsku, podręczniki do nauki hebrajskiego, dewocjonalia, olejki, niewielkie dzieła sztuki ect. Napisz co Ci chodzi po głowie a ja to spróbuję dostać. Nie obiecuję, że wszystko da się kupić lub opłaca się u mnie kupić.


Dlaczego warto zamówić paczkę z wyprzedzeniem?

Rok temu większość paczek wysłałam kurierem EMS ze względu na presję czasową co jest kosztowne. W tym roku zachęcam Was do zamawiania produktów z poniższej listy z wyprzedzeniem, żebym mogła je wysłać zwykłą pocztą. Taka paczka idzie około 30 dni stąd konieczność zamówienia wcześniej żeby mieć pewność, że dojdzie na święta jako prezent.

Nadal możliwa będzie wysyłka kurierem po tym terminie.

Jeśli chodzi o ceny w przedsprzedaży będą one także tańsze niż po 15 października.
Poza tym w wybranych zapachach można zamówić także: żele pod prysznic, mydła w kostce, masła do ciała, szampony oraz odświeżacze do powietrza. Daj znać jeśli chcesz zamówić.
Jak zamówić?


Wybierz dany zestaw na stronie LINK i podaj w komentarzu wybrany zapach lub więcej szczegółów. Opłać zamówienie jeśli nie chcesz dokonywać zmian w zamówieniu. Na stronie można płacić kartą kredytową lub przelewem w przeliczeniu na złotówki, gdyż ceny na stronie są podane w izraelskich szeklach. Do wyboru są perfumy w pojemności 50 lub 100 ml. Jeśli chcesz dokonać zmian w zamówieniu także napisz w komentarzu. Chałwa jest w opakowaniach po 500g a daktyle po 1kg.

Jeśli coś źle wytłumaczyłam albo masz pytanie zawsze możesz do mnie napisać na email: karolina.askandtravel@gmail.com lub na Whatsapp +972546363203.

0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page