Mając 27 lat, po kilku latach spędzonych na obcasie w biurze TVN, szóstym zmysłem wyczuwałam, że coś się w moim życiu zmienić. Po spotkaniu kilku Izraelczyków w Warszawie poczułam przyjemny powiew egzotycznej mentalności i uznałam, że muszę poznać lepiej ten kraj, który do tej pory kojarzył mi się jedynie z wojną i ortodoksami. W 2014 roku 1 lipca wylądowałam na lotnisku Ben Guriona i od pierwszego dnia zaczęłam nagrywać filmiki, żeby pokazać, jak żyję się na co dzień w Izraelu. Pech chciał, że dokładnie w tym samym czasie w Izraelu rozpoczęła się wojna toteż jeździłam po kraju i relacjonowałam z wypiekami na twarzy "życie Izraelczyków przy akompaniamencie rakiet". Mój projekt wsparli wówczas: Ambasada Izraela, Magazyn Traveler należący do National Geographic, Fundacja Help Coalition, Elmak Sp. z o.o. oraz osoby prywatne.

Dziś na Facebooku na stałe śledzi mnie ponad 11 tys. użytkowników, a moje Youtubowe filmiki oglądneło już ponad 700 tys użytkowników.  Zarażonych "izraelskim wirusem" jest więcej i dla nich prowadzę swojego bloga. 

Wraz z rosnącym zainteresowaniem podróżami do Izraela postanowiłam razem z dwójką znajomych założyć także grupę na Facebooku dla podróżujących do Izraela pt. Wakacje w Izraelu, która jest platformą wymiany doświadczeń i informacji praktycznych dla wszystkich wybierających się do tego niesamowitego kraju. Ich liczba także rośnie z dnia na dzień. Dziś jest to ponad 11 tysięcy członków.

Po kilku latach pracy w izraelskiej turystyce, dziś prowadzę firmę turystyczną pod nazwą Ask and Travel oferując butikowe wycieczki jednodniowe z polskim przewodnikiem, przygotowuję nietuzinkowe programy, organizuję komfortowe wycieczki prywatne dla mniejszych i większych grup oraz dla osób prywatnych, które chcą doświadczyć Izrael w najlepszym możliwym stylu. Do każdego zapytania podchodzę indywidualnie i oferuję wysokiej jakości obsługę przed, w trakcie jak i po wycieczce. 

 

Ciągle piszę bloga i kręcę filmiki pod marką Israel Friendly, bo taki właśnie jest mój cel - pokazać Izrael w jego pięknie, kolorach i dynamice, które kreślą alternatywny obraz Izraela, dla tego, o którym usłyszymy w mainstreamowych mediach. Mój Izrael jest nieoczywisty, przyjazny i zaskakujący, gdzie jest miejsce dla każdego nawet dla nieżydowskiej Polki.

Zapraszam do kontaktu!

Kontakt