top of page
971582_10201917163523703_930000138_n.jpg
ASK & TRAVEL CMYK A2.jpg

Od 2014 roku prowadzę bloga i działalność o tematyce izraelskiej a od 6 lat zarządzam lokalnym biurem turystycznym Ask and Travel w Izraelu, gdzie na co dzień obsługujemy klientów indywidualnych i firmy prywatne - małe i te o zasięgu międzynarodowym. Od 2021 roku posiadamy licencję Ministerstwa Turystyki Izraela. 

Współpracujemy z kilkunastoma biurami podróży w Polsce i agencjami eventowymi współtworząc niepowtarzalne programy incentive dla wymagającej kadry zarządzającej i kluczowych pracowników firm. 

Nasze programy dla grup prywatnych i firm nie są zwykłym wyjazdem motywacyjnym i krajoznawczym. Programy, które oferujemy mają inspirować, pobudzać wyobraźnię różnorodnością idei oraz angażować poprzez spotkania z izraelskimi firmami i ludźmi współtworzącymi izraelskie technologie.

Zapraszamy także do zadawania trudnych ale ważnych pytań dotyczących sytuacji geopolitycznej Izraela w czasach pokoju i wojny poprzez rozmowy z osobami bezpośrednio uczestniczącymi w podejmowaniu strategicznych decyzji dla teraźniejszości i przyszłości narodu żydowskiego, gdzie 20% obywateli stanowią Arabowie.

Współpracujemy z najlepszymi i sprawdzonymi przewodnikami w języku polskim, angielskim i hiszpańskim. Zapewniamy komfortowe samochody, minibusy i autobusy z wysokim poziomem obsługi. Nasi klienci mogą liczyć na stały kontakt z biurem przed, w trakcie i po swojej niezapomnianej podróży do Izraela. 

Zobacz zakres naszych usług - TURYSTYKA IZRAEL

Z wykształcenia jestem psychologiem społecznym, przez 4 lata pracowałam w zespole HR w Telewizji TVN, matką dwójki dzieci, żoną Izraelczyka "z dziada pradziada" czyli tzw. Sabry, blogerką kiedy mam na to czas i mieszkanką przepięknej wsi pod Jerozolimą, gdzie ciągle nad ranem pieje kogut.

 

bottom of page