Image by Shai Pal

JEDNODNIOWE WYCIECZKI

W GRUPIE

Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM

JEDYNE NA RYNKU WYCIECZKI GRUPOWE

JEDNODNIOWE PO POLSKU, GDZIE MOŻESZ SIĘ DOPISAĆ DO GRUPY I ZAOSZCZĘDZIĆ SWOJE PIENIĄDZE. 

KORZYŚCI Z REZERWACJI WYCIECZKI WŁAŚNIE Z NAMI

Przestrzegamy standardów turystycznych w Izraelu: Współpracujemy tylko z licencjonowanymi przewodnikami, którzy uzyskali licencję w Izraelu. Oprowadzanie bez licencji naraża przewodnika i agencję na bardzo wysokie kary a klienta na nieprzyjemności nie wspominając już o jakości przekazywanej wiedzy i jej rzetelności. 

Cenimy Twój czas: Odbieramy uczestników z ustalonych punktów spotkań z Tel Aviv i z Jerozolimy. Dzięki temu uczestnicy nie tracą cennego czasu w porannych i popołudniowych korkach. Punkty odbioru są zwykle w odległości max 10 min spacerem od Twojego noclegu. 

Sprawdzony program: Programy wycieczek grupowych zostały wypracowane na podstawie kilkuset wycieczek przeprowadzonych do tej pory. Przebieg wycieczki jest sprawdzony w boju! W przypadku wycieczki prywatnej dostosujemy jej tempo i przebieg do Twoich zainteresowań.

Dobry przewodnik to skarb! Przewodnicy, którzy z nami pracują są wyselekcjonowaną grupą profesjonalistów i pasjonatów,  a nie jest ich znowu tak dużo w Izraelu. Zapewnią wiedzę, dobrą atmosferę i zainspirują do ciekawej dyskusji.

Omijamy "tourist traps"Często podczas wycieczek grupowych turyści są prowadzeni do wielu sklepów z pamiątkami. Jest to nagminna praktyka. Ponieważ sami organizujemy wycieczki minimalizujemy czas wszelkich przystanków w sklepach z pamiątkami, by nie tracić cennego czasu, który można wykorzystać na dodatkowy punkt programu czy ciekawą dyskusję.

Cena w stosunku do jakości: Nasze wycieczki nie są najtańsze, gdyż dobry serwis, komfort i wiedza kosztują. Nasze doświadczenie pokazało nam, że to co najtańsze przysparza najwięcej problemów i komplikacji, a my nie chcemy komplikować Twoich wakacji!

JAK ZAREZERWOWAĆ UDZIAŁ W WYCIECZCE GRUPOWEJ?

Wypełnił poniższy formularz zapytania podając imię, liczbę osób oraz email kontaktowy. W miesiącach kwiecień- maj oraz październik - listopad, czyli w pełni sezonu turystycznego zwykle nasze wycieczki jednodniowe w języku polskim wypełniają się błyskawicznie, zatem zalecamy zapisywanie się z wyprzedzeniem. 

WYCIECZKI PRYWATNE  - TYLKO DLA TWOJEJ GRUPY

Szukasz wycieczki prywatnej tylko dla swojej grupy? Chcesz zobaczyć najciekawsze miejsca Izraela z prywatnym przewodnikiem? Sprawdź jakie wycieczki prywatne możemy Ci zaproponować. Poniżej możesz przejść bezpośrednio na stronę wycieczek prywatnych. 

NIE MA TERMINU NA WYCIECZKĘ GRUPOWĄ PO POLSKU?  - SKORZYSTAJ Z KODU ZNIŻKOWEGO NA WYCIECZKI PO ANGIELSKU, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE. REZERWUJ TUTAJ I WKLEJ KOD ZNIŻKOWY: ASK7#003180

Polski przewodnik w Izraelu, Wycieczki jednodniowe, Wycieczki po polsku, wycieczki prywatne, Najlepszy przewodnik w Izraelu, prywatny przewodnik w Izraelu, Wycieczki z polskim przewodnikiem Wycieczki do Jordanii, Petra po polsku, Wadi rum Jeep Tour po polsku