top of page

 Wycieczki jednodniowe z polskim super przewodnikiem  Dołącz do nas!

CZERWIEC

04.06
09.06
14.06
21.06

WRZESIEŃ

01.09*
03.09
14.09
19.09
26.09

PAŹDZIERNIK

03.10
05.10
10.10
15.10*
19.10
24.10
*
28.10
31.10
 

lISTOPAD

02.11
04.11*

07.11
11.11
16.11

*  - Spacer po Jerozolimie bez Betlejem. Spotkanie z przewodnikiem pod Bramą Jaffską w Jerozolimie. Koszt 50 USD za osobę. 

Wycieczka Jerozolima i Betlejem to koszt 98 USD za osobę.

TERMINY NA WYCIECZKI JEDNODNIOWE Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM JAK TO DZIAŁA?

Przy okazji publikacji terminów na wycieczki jednodniowe pomyślałam, że warto zamieścić kilka słów na temat organizowanych przeze mnie wycieczek, bo są one unikalne w Izraelu.

Dlaczego warto wziąć udział w wycieczce jednodniowej z nami?

 

  • Wycieczki są w języku polskim, prowadzone przez wspaniałych przewodników z pasją i zaangażowaniem. To są nie tylko przewodnicy ale także mieszkańcy Izraela - lokalni. Mają możliwość wytłumaczenia różnych niuansów z perspektywy własnego doświadczenia życia w Izraelu przez kilkanaście czy kilkadziesiąt lat.

  • Wycieczki są wygodne - wyjeżdżają z Tel Aviv i z Jerozolimy spod Twojego hotelu lub kilka minut od Twojego hotelu. Wjeżdżamy do Betlejem bez zmiany pojazdu.

  • Chcemy Cię zainspirować! To nie jest "bieg przez płotki". Dajemy możliwość doświadczenia odwiedzanych miejsc na spokojnie, jest możliwość zadawania pytań i nieformalnych rozmów. Twoje zainteresowanie jest dla nas inspiracją.

  • Cena za naszą wycieczkę jest niższa niż wycieczki oferowane przez wielkie firmy oferujące wycieczki w grupach po angielsku do 50 osób w autobusie. U nas grupa liczy max 20 osób a średnio ok 10-15.

  • Stawiamy na różnorodność - W grupie znajdują się osoby o różnych poglądach, światopoglądzie religijnym, osoby z różnych stron Polski i świata - zawiązują się przyjaźnie i ciekawe rozmowy.

  • Wystawiamy faktury, wszystko jest zorganizowane w oparciu o standardy turystyczne i legalnie. Płacimy podatki ale i płacimy naszym przewodnikom i kierowcom legalne i rynkowe stawki.

  • Moja firma posiada licencję dla operatorów turystyki Ministerstwa Turystyki Izraela.

 

Jakie mamy obecnie wycieczki w ofercie i ile kosztują?

  • Jerozolima i Betlejem - z wyjazdem z Tel Aviv/Jerozolimy - wycieczka ok 10 godzinna. Koszt za osobę 98 USD. Nowa cena obowiązuje na zapisy od 13.02.2023

  • Jerozolima - Spacer z przewodnikiem. Uczestnicy sami dojeżdżają na miejsce spotkania z przewodnikiem (zwykle jest to Brama Jaffska). Koszt za osobę 50 USD.

  • Możliwe także wycieczki do Autonomii Palestyńskiej, Masady, do Galilei. Jeśli jesteś grupą min. 4 osób i chcesz wziąć udział w takiej wycieczce daj znać. Spróbujemy otworzyć dodatkowy termin/wycieczkę.

PROGRAMY WYCIECZEK - ZOBACZ

Co to jest wycieczka jednodniowa i jak wygląda?

Wycieczka jednodniowa do/po Jerozolimie i Betlejem to okazja dla osób, które lubią podróżować samodzielnie, nie w grupach objazdowych ale chcą skorzystać z wiedzy przewodnika przynajmniej w Jerozolimie - jednym z najbardziej skomplikowanych miejsc na ziemi! W Jerozolimie można spędzić tydzień i w ogóle się nie znudzić. Wycieczka jednodniowa z przewodnikiem daje podsatwy do dalszego eksplorowania historii i kultury tego niezwykłego miejsca.

Jednego dnia dołączasz do grupy a drugiego wsiadasz w wynajęty samochód i jedziesz na Pustynię sam rozkoszując się pięknem krajobrazu w tle słuchając ulubionej muzyki!

Rezerwacja i płatności: