Jednodniowe wycieczki w Izraelu z polskim przewodnikiem

KORZYŚCI Z REZERWACJI WYCIECZKI WŁAŚNIE Z NAMI

Przestrzegamy standardów turystycznych w Izraelu: Współpracujemy tylko z licencjonowanymi przewodnikami, którzy uzyskali licencję w Izraelu. Oprowadzanie bez licencji naraża przewodnika i agencję na bardzo wysokie kary a klienta na nieprzyjemności nie wspominając już o jakości przekazywanej wiedzy i jej rzetelności. 

Cenimy Twój czas: Odbieramy uczestników z ustalonych punktów spotkań z Tel Aviv i z Jerozolimy. Dzięki temu uczestnicy nie tracą cennego czasu w porannych i popołudniowych korkach. Punkty odbioru są zwykle w odległości max 10 min spacerem od Twojego noclegu. 

Sprawdzony program: Programy wycieczek grupowych zostały wypracowane na podstawie kilkuset wycieczek przeprowadzonych do tej pory. Przebieg wycieczki jest sprawdzony w boju! W przypadku wycieczki prywatnej dostosujemy jej tempo i przebieg do Twoich zainteresowań.

Dobry przewodnik to skarb! Przewodnicy, którzy z nami pracują są wyselekcjonowaną grupą profesjonalistów i pasjonatów,  a nie jest ich znowu tak dużo w Izraelu. Zapewnią wiedzę, dobrą atmosferę i zainspirują do ciekawej dyskusji.

Omijamy "tourist traps". Często podczas wycieczek grupowych turyści są prowadzeni do wielu sklepów z pamiątkami. Jest to nagminna praktyka. Ponieważ sami organizujemy wycieczki minimalizujemy czas wszelkich przystanków w sklepach z pamiątkami, by nie tracić cennego czasu, który można wykorzystać na dodatkowy punkt programu czy ciekawą dyskusję.

Cena w stosunku do jakości: Nasze wycieczki nie są najtańsze, gdyż dobry serwis, komfort i wiedza kosztują. Nasze doświadczenie pokazało nam, że to co najtańsze przysparza najwięcej problemów i komplikacji, a my nie chcemy komplikować Twoich wakacji!

JAK ZAREZERWOWAĆ UDZIAŁ W WYCIECZCE GRUPOWEJ?

Wypełnił poniższy formularz zapytania podając imię, liczbę osób oraz email kontaktowy. W miesiącach kwiecień- maj oraz październik - listopad, czyli w pełni sezonu turystycznego zwykle nasze wycieczki jednodniowe w języku polskim wypełniają się błyskawicznie, zatem zalecamy zapisywanie się z wyprzedzeniem. 

Czy wycieczka prywatna jest dla mnie?

Jeśli wybierasz się do Izraela większą grupą (więcej niż 5 osób) być może lepszym rozwiązaniem będzie dla Ciebie zorganizowanie wycieczki prywatnej z polskim przewodnikiem oraz licencjonowanym kierowcą tylko dla Ciebie i Twojej grupy. Wówczas także podeślij zapytanie klikając na link poniżej. Wyślemy Ci ofertę jak najszybciej w najlepszej możliwej cenie. 

WYCIECZKI PRYWATNE  - TYLKO DLA TWOJEJ GRUPY

Dlaczego wycieczka prywatna?

  • Sam ustalasz czas wyjazdu

  • Możesz zrealizować oryginalny program zgodny z Twoimi zainteresowaniami

  • Masz możliwość nie tylko poznać historię odwiedzanych miejsc, ale także wymienić doświadczenia z przewodnikami, którzy często mają bardzo ciekawą osobistą historię dotyczącą tego, jak znaleźli się w Izraelu

  • możliwość zorganizowania wycieczki jednodniowej w grupie od 2 do 55 osób. 

  • Nie musisz rezerwować wycieczki objazdowej, jeśli chcesz zwiedzić jedno lub dwa wybrane miejsca. Możesz też zamówić kilkudniową wycieczkę prywatną po Izraelu dla Twoich przyjaciół czy pracowników. 

NIE MA TERMINU NA WYCIECZKĘ GRUPOWĄ PO POLSKU?  - SKORZYSTAJ Z KODU ZNIŻKOWEGO NA WYCIECZKI PO ANGIELSKU, KTÓRE ODBYWAJĄ SIĘ CODZIENNIE. REZERWUJ TUTAJ I WKLEJ KOD ZNIŻKOWY: ASK7#003180

Jerozolima Prywatnie

Termin do ustalenia

Razem z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj historię Jerozolimy od strony chrześcijańskiej, żydowskiej lub muzułmańskiej albo z każdej po trochu!

Od:

$300

Jerozolima i Betlejem prywatnie

Termin do ustalenia

Wycieczka z transportem. W programie najważniejsze miejsca kultu i kultur na Starówce w Jerozolimie oraz w Betlejem. W tym słynne graffiti Banksy'iego. 

Od:

$700

Masada i Morze Martwe prywatnie

Termin do ustalenia

Razem z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj historię niezwykłej Twierdzy w Masadzie. Zrelaksuj się w największym Spa na świecie nad Morzem Martwym.  

Od:

$850

Galilea, Nazaret, Jezioro Galilejskie prywatnie

Termin do ustalenia

Wycieczka z transportem. W programie Nazaret i Bazylika Zwiastowania, Jezioro Galilejskie, Yardenit - czyli miejsce chrztu Jezusa, Kafarnaum, Tabha. 

Od:

$750

Jerycho, Qser El Yehud, Morze Martwe prywatnie

Termin do ustalenia

Wycieczka z transportem. Góra Kuszenia, Drzewo Sykomora, Miejsce chrztu Jezusa, kąpiel w Morzu Martwym i inne. Program ustalimy wspólnie. 

Od:

$700

Petra i Wadi Rum prywatnie

Termin do ustalenia

Razem z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj historię fascynującej Petry - stolicy królestwa Nabatejczyków. W programie także Jeep Tour na pustyni Wadi Rum oraz rejs po Zatoce w Aqabie. Cena zawiera hotele, wyżywienie, transfery oraz asystę polskiego przewodnika przez 3 dni.

Od:

$665/os

Petra na 1 dzień prywatnie

Termin do ustalenia

Razem z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj historię fascynującej Petry - stolicy królestwa Nabatejczyków. W programie także lunch w lokalnej restauracji w Wadi Musa. Wyjazd z spod hotelu w EIlat.

Od:

$371/os

Tel Aviv prywatnie

Termin do ustalenia

Razem z polskojęzycznym przewodnikiem poznaj historię Starej Jaffy, Neve Tsedek oraz zapoznaj się z unikalną architekturą "Białego Miasta". 

Od:

$300

Na co masz ochotę? prywatnie

Termin do ustalenia

Razem ustalimy program Twoje podróży do Izraela. Przygotuję dla Was cały pakiet od przylotu, po rezerwacje hoteli, wycieczek, restauracji, a na lokalnym prezencie od firmy kończąc. Jeśli chcesz żeby Twoje wakacje były wyjątkowe skontaktuj się z Israel Friendly. 

Od:

$$$

Polski przewodnik w Izraelu, Wycieczki jednodniowe, Wycieczki po polsku, wycieczki prywatne, Najlepszy przewodnik w Izraelu, prywatny przewodnik w Izraelu, Wycieczki z polskim przewodnikiem Wycieczki do Jordanii, Petra po polsku, Wadi rum Jeep Tour po polsku