Wycieczki jednodniowe z polskim przewodnikiem - 
widok kalenarza - LINK

 

JEROZOLIMA I BETLEJEM

Koszt 90 USD za osobę

Image by Jonas Brief

TERMINY:

GRUDZIEŃ: 3.12; 10.12;  29.12; 31.12

STYCZEŃ: 2.01; 7.01;14.01;26.01

LUTY: 4.02; 13.02; 25.02

Read More

JAK ZAREZERWOWAĆ UDZIAŁ W WYCIECZCE GRUPOWEJ?Wypełnił poniższy formularz zapytania podając imię, liczbę osób oraz email kontaktowy. W miesiącach kwiecień- maj oraz październik - listopad, czyli w pełni sezonu turystycznego zwykle nasze wycieczki jednodniowe w języku polskim wypełniają się błyskawicznie, zatem zalecamy zapisywanie się z wyprzedzeniem. KORZYŚCI Z REZERWACJI WYCIECZKI WŁAŚNIE Z NAMI

Przestrzegamy standardów turystycznych w Izraelu: Współpracujemy tylko z licencjonowanymi przewodnikami, którzy uzyskali licencję w Izraelu. Oprowadzanie bez licencji naraża przewodnika i agencję na bardzo wysokie kary a klienta na nieprzyjemności nie wspominając już o jakości przekazywanej wiedzy i jej rzetelności. 
Cenimy Twój czas: Odbieramy uczestników z ustalonych punktów spotkań z Tel Aviv i z Jerozolimy. Dzięki temu uczestnicy nie tracą cennego czasu w porannych i popołudniowych korkach. Punkty odbioru są zwykle w odległości max 10 min spacerem od Twojego noclegu. 
Sprawdzony program: Programy wycieczek grupowych zostały wypracowane na podstawie kilkuset wycieczek przeprowadzonych do tej pory. Przebieg wycieczki jest sprawdzony w boju! W przypadku wycieczki prywatnej dostosujemy jej tempo i przebieg do Twoich zainteresowań.
Dobry przewodnik to skarb! Przewodnicy, którzy z nami pracują są wyselekcjonowaną grupą profesjonalistów i pasjonatów,  a nie jest ich znowu tak dużo w Izraelu. Zapewnią wiedzę, dobrą atmosferę i zainspirują do ciekawej dyskusji.
Omijamy "tourist traps"Często podczas wycieczek grupowych turyści są prowadzeni do wielu sklepów z pamiątkami. Jest to nagminna praktyka. Ponieważ sami organizujemy wycieczki minimalizujemy czas wszelkich przystanków w sklepach z pamiątkami, by nie tracić cennego czasu, który można wykorzystać na dodatkowy punkt programu czy ciekawą dyskusję.
Cena w stosunku do jakości: Nasze wycieczki nie są najtańsze, gdyż dobry serwis, komfort i wiedza kosztują. Nasze doświadczenie pokazało nam, że to co najtańsze przysparza najwięcej problemów i komplikacji, a my nie chcemy komplikować Twoich wakacji!