JORDANIA

 Wycieczka do Jordanii z polskojęzycznym przewodnikiem tylko z Israel Friendly!

Image by Mike Swigunski

WYCIECZKA

JEDNODNIOWA

PETRA

Image by Agustina Furor

TRZY DNI W JORDANII

 

PUSTYNIA WADI RUM

PETRA

AQABA

CZTERY DNI W JORDANII

 

AMMAN, GÓRA NEBO

 

MADABA 
 

MORZE MARTWE, PETRA

Wybierz się na wyjątkową wycieczkę do Jordanii. Zobacz różowo-czerwone miasto wykute w skale ponad 5 000 lat temu!  Daj się oczarować niewiarygodnej opowieści polskojęzycznego przewodnika o Nabatejczykach, zasmakuj lokalnej kuchni i spróbuj słynnej, parzonej, jordańskiej kawy. Wybierz nocleg w namiocie beduińskim na pustyni Wadi Rum!  Do wyboru aż trzy rodzaje wycieczek! Zdecyduj ile dni chcesz spędzić w Jordanii! 

Przekonaj się jakie są KORZYŚCI z rezerwacji wycieczki z Israel Friendly!

Trzy rodzaje wycieczek do wyboru: organizujemy jednodniową, trzydniową a także czterodniową wycieczkę do Jordanii. Programy wycieczek różnią się od siebie a jednocześnie obydwie wycieczki oferują niezapomniane doświadczenia i przeżycia. Wszystko zależy od tego ile czasu planujesz poświęcić na odwiedzenie Jordanii. 

Dbamy o Twój komfort podróży:  Zapewniamy dojazd z hotelu na granicy izraelsko-jordańskiej oraz odbiór po stronie jordańskiej, przejazd do Petry a następnie powrót do Izraela. Transfer na wycieczkę odbywa się wygodnym, klimatyzowanym pojazdem dostosowanym do wielkości grupy.    

Formalności są po naszej stronie: Po przekroczeniu granicy izraelsko-jordańskiej zapewniamy asystę jordańskiego reprezentanta, który na granicy załatwia wszelkie formalności związane z jednodniową wizą jordańską. W czasie trwania Twojej wycieczki zapewniamy opiekę polskiego oraz jordańskiego agenta. 

Sprawdzony program: Programy wycieczek zostały wypracowane na podstawie kilkuset wycieczek przeprowadzonych do tej pory. Przebieg wycieczki jest sprawdzony w boju! W trakcie wycieczki zapewniamy lunch w lokalnej restauracji. Dodatkowo każdy uczestnik otrzymuję wodę butelkowaną 0,5l. 

Dobry przewodnik to skarb! Przewodnicy, którzy z nami pracują są wyselekcjonowaną grupą profesjonalistów i pasjonatów. Zapewnią wiedzę, dobrą atmosferę i zainspirują do ciekawej dyskusji.

Cena w stosunku do jakości: Nasze wycieczki nie są najtańsze, gdyż dobry serwis, komfort i wiedza kosztują. Nasze doświadczenie pokazało nam, że to co najtańsze przysparza najwięcej problemów i komplikacji, a my nie chcemy komplikować Twoich wakacji!

Rezerwuj wycieczkę do Jordanii już dziś!
Uzupełnij poniższy formularz a my skontaktujemy
się z Tobą! 

arrow&v

Toda! Dziękujemy. Wyślemy program i ceny wycieczek, które Cię interesują! Zazwyczaj odpowiedź zajmuje nam ok. 48h. Pamiętaj, aby sprawdzić SPAM, bo czasem nawet tam docieramy! :)