top of page

OPINIE KLIENTÓW O WYCIECZKACH DO JORDANII/IZRAELA Z 2022/2023 ROKU - wszystkie poniższe wiadomości  to cytaty z prywatnych wiadomości skopiowanych
z FB, Whatsapp, email:)

Mieliśmy ogromną przyjemność współpracować z Panią Karoliną w ramach wyjazdu incentive naszej firmy do Izraela w czerwcu 2023r. I była to współpraca na 6-tkę !

Pani Karolina świetnie zrozumiała nasze potrzeby i oczekiwania związane z tym wyjazdem. Zaproponowany program (Tel Awiw, Betlejem, Palestyna) był skrojony pod naszą grupę, wszystkie polecane miejsca były warte zobaczenia, poznania, spróbowania. Ale przede wszystkim inni przewodnicy z którymi Pani Karolina współpracuje - i tutaj ogromne podziękowania dla Renaty oraz Michaela - sprawiły, że wyjazd był doskonały. Od samego początku do końca naszego pobytu czuliśmy się zaopiekowani, bezpieczni i szczęśliwi  Izrael to miejsce, które naprawdę trzeba zobaczyć, a z Panią Karoliną i jej przewodnikami będzie to najlepszy wybór.

Jesteśmy na lotnisku. Wszystko poszło super. Bardzo dziękuję. Odzywam się w następnym roku!

Dziękujemy za niesamowite przeżycia w tym niezwykłym , pełnym rozmaitości kraju, jakim jest Izrael.

Organizacja była na medal, a Pani zawsze była dla NAS, gotowa z podpowiedziami i dobrymi radami.

Czułyśmy się po prostu zaopiekowane. Polecamy głośno, wysoko i daleko!!!

Zuzanna z  4 pięknymi przyjaciółkami!

"Dobry wieczór było wspaniale🥰sami wyjątkowo zyczliwi i ciekawi ludzie z Pania współpracują ❤️naprawde jestesmy pod wielkim wrażeniem"

"Pani Karolino, pobyt w Izraelu był świetnie zorganizowany. Wszystko wyglądało tak, jak ustaliliśmy, nie spotkały nas żadne niespodzianki. Przewodnicy, z którymi współpracuje Pani to wysokiej klasy profesjonaliści, a poza tym wspaniali ludzie. Dzięki nim poznaliśmy Izrael nie tylko od strony pięknych zabytków i miejsc, ale również współczesny Izrael z jego ogromnym zróżnicowaniem. Chce się wracać to tego kraju. Bardzo dziękujemy!"

 

Przekazaliśmy namiary na Pani agencję naszym znajomym ze szczerym poleceniem. Mam dwie małe uwagi, które mogą pomóc Pani podnieść i tak już wysoką jakość. Moim zdaniem warto przemyśleć zmianę hotelu Savoy w Tel Avivie na inny. Zdjęcia na stronie zdecydowanie nie pokazują rzeczywistości. Pokój był za mały, trudno byłoby mieszkać w nim dłużej. Dni świetności ma zdecydowanie za sobą.

 

Sądzę też, że warto porozmawiać z Muhamadem, który był kierowcą w czasie wycieczki do Betlejem i Jerozolimy. Nawet biorąc pod uwagę styl jazdy w Izraelu:), to wożąc pasażerów warto jeździć łagodniej. Czuliśmy się jak ładunek. Muhammad może brać lekcje jazdy u pozostałych kierowców współpracujących z Panią.

Dzień dobry,

 

Bardzo bardzo dziękujemy za zorganizowane wycieczki, wrażenia pozostały niesamowite, pewnie jeszcze długi czas to będzie w nas rezonować ;)

 

Olga jedyna w swoim rodzaju, super nas oprowadziła po Jerozolimie, nawet dodatkowo mogliśmy usłyszeć jej zdolności wokalne. Mega jesteśmy zadowoleni, wszystkie informację przedstawione w ciekawy sposób - polecamy.

 

Wycieczki z Jaakobem też jedyne w swoim rodzaju, fajnie posłuchać kogoś z tak dużym doświadczeniem o ciekawych stronach Izraela, totalnie wyczuł grupę i przedstawiał to co istotniejsze dla nas ;)

 

Będziemy polecać znajomym Pani usługi, dziękujemy!

Pani Karolino , 

bardzo dziękujemy za wyjątkowy dzień w Jerozolimie i Betlejem - Aviva przekazała nam bardzo dużo interesującej , ogromnej swojej wiedzy dotyczącej nie tylko Jerozolimy i Betlejem , ale także tego jak żyje się na co dzień  i mieszka w Izraelu .

"Cała wycieczka była świetna. Dziękuję za wspaniałą organizację, ciągły kontakt i pomoc. Nie wyobrażam sobie jakbyśmy sobie inaczej poradzili."

Dobry wieczór, chciałam jeszcze raz podziękować za zorganizowanie transportu, bardzo nam to pomogło.  Jeszcze raz serdecznie dziękuję za wszystko, również wspaniałą przewodniczkę.
Pozdrawiam

"Pani Karolino , dziękuje za pomoc w zorganizowaniu wycieczek . Przewodnicy byli świetni . Przepraszam za zamieszanie z zapłatą. Bardzo chętnie będę Panią polecać . Pozdrawiam Magdalena M. 

Dobry wieczór Pani Karolino! 😊
Wszystko super, jesteśmy już po dwóch wycieczkach. 
Jest intensywnie ale zdecydowanie warto 😁
Piękne miejsca, niesamowite przeżycia!