top of page

Opcje testów PCR na lotnisku Ben Guriona

Zaktualizowano: 12 sty 2022

Wyjaśnienie odnośnie testów PCR na lotnisku Ben Gurion: (pod tekstem linki do skopiowania)

Mamy w tej chwili dwa laboratoria na lotnisku:

  1. Test & Go - znajduje się na hali przylotów, a więc na Terminalu 3. Wykonuje test PCR po przylocie, który jest obowiązkowy. Czas oczekiwania na wynik to "do 24 godz". Koszt przy zamówieniu przez internet (link na obrazku) kosztuje w tej chwili 80 ILS.

  2. Test Check2Fly - znajduje się na Terminalu 1 i wykonuje testy konieczne przy wylocie (dla każdego kraju są inne wytyczne. W tym momencie nie ma konieczności wykonywania testu przed wylotem). Mają dwie opcje: test szybki - wynik do 4 h (w cenie 121 ILS) i test wolny - wynik do 14 h (w cenie 40 ILS).

Jeśli ktoś chce mieć pewność, że jego kwarantanna nie będzie dłuższa niż 4 godziny może (ale nie musi) wykonać dodatkowy test na Terminalu 1, przy czym test na Terminalu 3 zaraz po przylocie jest obowiązkowy. Czyli w rezultacie, żeby mieć pewność zwolnienia do 4h koszt dwóch testów łącznie to 80 +121 ILS= 201 ILS. Opcja dla spieszących się.

Przemieszczenie się z Terminalu 3 na 1 jest możliwe dzięki bezpłatnym shuttles lub jeśli ktoś wynają samochód może się udać sam.

CENY TESTÓW Fly2Check MAJĄ SIĘ ZMIENIĆ NIEDŁUGO ZE WZGLĘDU NA ZMIANĘ DOSTAWCY. Planowane ceny to odpowiednio 89 i 141 ILS w zależności od szybkości uzyskania wyniku.

Linki do skopiowania:
 

Nauka hebrajskiego


Czy wiesz, że teraz można się ze mną umówić na konwersacje po hebrajsku? Jeśli chcesz poćwiczyć swój hebrajski zapraszam serdecznie!

Szczegóły w opisie.

Dostępne w sklepie dla uczących się hebrajskiego:


Comentários


bottom of page