top of page

Postaw kawę

Zaktualizowano: 12 sty 2022

Po pierwsze nie uciekaj - to nie wołanie o pomocTrochę mnie irytuje to wezwanie "postaw kawę, gdyż oddziaływuje na moją przekorną naturę. Jest to tryb rozkazujący, a tego nikt nie lubi i zwykle sprawia, że działamy na odwrót. Nie mniej jednak postanowiłam dodać taką opcję na mojej stronie ponieważ działając od lat w internecie i mediach społecznościowych docieram do wielu osób, dla których to co robię ma wartość. I nie żebym popadła w narcyzm. Piszecie mi o tym często w wiadomościach prywatnych i za to Wam przy tej okazji dziękuję.
zdjęcie sprzed 7 lat ale z kawą:)

Czasy facebooka się kończą - liczą się obustronne relacje z czytelnikami


Facebook od jakiegoś czasu zdecydowanie ograniczył zasięg postów, dlatego nie wiem nawet jak wielu z Was widzi moje artykuły i ma okazję zostawić lajk, który także jest formą wyrażenia sympatii lub miernikiem tego, czy jakiś temat jest dla Was interesujący. Nie widzę sensu, żeby płacić za reklamcę na FB, gdyż na dzień dzisiejszy 1 lajk kosztuje ok 6-7 zł! Szok co? Dlatego bardziej skupiam się na budowanie mojej strony, listy mailingowej, dbaniu o bezpośrednie relacje z Wami - przez stronę, newsletter, czat, whatsapp, Instagram, sklep, czy wiadomości email. Mam nadzieję, że w przyszłości zbuduję społeczność, która z właśnej chęci wejdźcie co jakiś czas na tą stronę, a nie dlatego, że Facebook zdecydował, że bez odpłatnej promocji nie wyświetli nawet mojego postu tym samym osobom, za których pozyskanie zapłaciłam kilka miesięcy wcześniej.

Jeśli jeszcze nie zapisałeś/aś się na listę mailingową serdecznie zapraszam - dołącz do przyjaciół Israel Friendly, którzy otrzymują powiadomienia, kiedy pojawiają się nowości na blogu - LINK.


Czym jest dla mnie program "Postaw kawę"


Program "postaw mi kawę" rozumiem jako okazję dla moich czytelników do poklepania mnie po plecach w stylu: dobra robota! Tak trzymać! To mnie motywuje do dalszej pracy na blogu Israel Friendly. Traktuję to jako inspirację i potwierdzenie, że moja praca jest wartościowa i potrzebna, że znajdujesz tutaj ciekawe dla siebie treści na temat Izraela.

Sama kilkakrotnie wspierałam projekty bliższych i dalszych mi osób wierząc, że jest to także rodzaj feedbacku - podziwiam, wspieram i życzę powodzenia. Każdy czasem potrzebuje tego wzmocnienia - ja też. Jeśli nie chcesz lub nie możesz wesprzeć poprzez wpłatę ale lubisz moje wpisy i aktywność w sieci - zawsze możesz napisać komentarz lub polubić moje posty. Każdy feedback jest mile widziany.


Wielokrotnie jestem też proszona a przeróżne przysługi żyjąc w Izraelu i zawsze chętnie pomagam nigdy nie prosząc o wynagrodzenie, bo za takie rzeczy nie ma cennika. Ale czasem pojawia się zwyczajna chęć odwdzięczenia się. I także tu temu to może być okazja. Okazją też są mniejsze i większe zakupy na mojej stronie. Staram się dodawać tylko ciekawe produkty prosto z Izraela więc jest wartość dodana:)Co zrobić żeby postawić kawę Israel Friendly?


Wystarczy wejść na link w menu mojej strony - zielony przycisk "Postaw kawę". Tam już Ci powiedzą co dalej:)


Ale będzie wtopa jak nikt nic nie wpłaci:) Dalej będę pisać, bo moja mama bardzo lubi czytać i w niej zawsze mam najwierniejszą fankę:)

Uściski mama!

2 komentarze

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

2 Comments


Ja cie rozumie racja po twojej stronie. Pozdrawiam

Like

Zawsze otwarta jestes na wszystkie temat imponujesz nam .Tak niedawno cie poznalam a tyle nowych i korzystnych informacji mam. JESTES WSZYSTKIM DLA NAS Z okazji Nowego Roku 2022 Zycze zdrowka dla calej rodzinki i wymarzonego pobytu wPolsce.


Like
bottom of page